Parama

Parama SOS vaikai Panevėžiiui

Paaukokite 1,2 % Panevėžio agentūrai „SOS vaikai“, kad ir toliau vieninteliame moterų krizių centre Panevėžyje moterims, patyrusioms smurtą galėtume suteikti saugų prieglobstį bei teikti kitą joms su vaikais reikalingą pagalbą 🙏💟 Esame valstybės nefinansuojami, todėl mums gyvybiškai svarbi jūsų pagalba ir parama 🙏💟 Pasidalinkite šiuo pagalbos šauksmu su kitais 🙏💟 AČIŪ už Jūsų gerumą 🙏💟

Žemai lenkiamės dėkodami visiems, tikintiems mūsų misija, kurie pervesdami 2% savo sumokėto gyventojų pajamų mokesčio (GPM) prisidėjo prie mūsų organizacijos teikiamos pagalbos žmonėms, stokojantiems pačios įvairios pagalbos. Laikino prieglobsčio reikia mamai su vaikučiais po patirto smurto nuo pačių artimiausių žmonių, šilto maisto lėkštės reikia suvargusiam žmogui, kurį užklupo ligos ir kišenėse švilpauja vėjai, šilto žodžio ir stipraus apkabinimo reikia vaikui, kuris namuose nesijaučia laukiamas ir mylimas… ir dar daug daug situacijų per 26-erius mūsų organizacijos veiklos metus, kuomet žmonės kreipiasi į mus ištikti įvairiausių bėdų sakydami, jog mes jų paskutinė viltis.

Panevėžio agentūra „SOS vaikai“ yra ne pelno siekianti organizacija, gyvuojanti geros valios rėmėjų dėka, todėl 1,2 proc. parama yra ypatingai svarbi.

Mums labai reikia Jūsų palaikymo ir paramos, todėl kviečiame ir šiemet pasinaudoti įstatymo suteikta teise ir dalį (iki 2 %) GPM skirti mūsų organizacijai.

TAIGI, VISŲ, KURIE DAR NEAPSISPRENDĖTE IR NIEKAM NESKYRĖTE 1,2% PAJAMŲ MOKESČIO PRAŠOME – PADĖKITĖ MUMS PADĖTI JIEMS IR SKIRKITE 1,2% PANEVĖŽIO AGENTŪRAI „SOS VAIKAI“!

KAIP SKIRTI 1,2 %?

 INTERNETU

Jums tereikia prisijungti per savo e.bankininkystę prie deklaravimo sistemos ir užpildyti FR0512 formą.

Kaip tai daryti:
1. Prisijunkite prie Elektroninės deklaravimo sistemos (EDS).
2. Viršutiniame horizontaliajame EDS meniu pasirinkite „EDS funkcijos“, tuomet dešiniajame vertikaliame meniu – „Paramos skyrimas“.
3. Užpildykite FR0512 v.4 formą tiesiogiai EDS portale (online).
4. Formoje didžiosiomis raidėmis užpildykite asmeninius duomenis bei šiuos laukelius:
(!) 5 Mokestinis laikotarpis – 2019
(!) 6S Mokesčio dalį skiriu vienetams, turintiems teisę gauti paramą – 
(!) E1 Gavėjo tipas – 2 [paramos gavėjas]
(!) E2 Gavėjo identifikacinis numeris (kodas) – 290864530
(!) E3 Mokesčio dalies paskirtis – parama veiklai
(!) E4 Mokesčio dalies dydis (procentais) – 1,2
(!) E5 Mokesčio dalį skiriu iki mokestinio laikotarpio – vėliausiai iki 2023 m.

 PAŠTU ARBA PRISTATANT VMI

1. Atsispausdinkite ir didžiosiomis raidėmis užpildykite prašymo formą su LLRI rekvizitais (žiūrėkite užpildytos formos pavyzdį).
2. Pristatykite į artimiausią VMI skyrių arba siųskite paštu adresu: Neravų g. 8, LT-66257 Druskininkai.

Šiais metais tai galite padaryti iki gegužės 4 d.

💟 Dėkojame už Jūsų gerumą 💟