Labdaringa valgykla

Mielieji,

Šis laikotarpis sudėtingas mums visiems… Laikotarpis, kai turime būti vieningi ir supratingi vieni kitiems ❤️
Gal žinote nepasiturinčių šeimų, kuriems reikalinga skubi pagalba? Kokios pagalbos labiausiai reikia?

Panevėžio agentūra „SOS vaikai“ – organizacija, padedanti bėdų ištiktiems žmonėms jau 27 metus.
Šie metai itin sunkūs, visas pasaulis panardintas į nežinomybę ir sunkumus, o išsilaikyti be pagalbos labai sunku, todėl turime būti supratingi ir vieningi. Pandemija dar labiau pagilino problemą – socialiai remtinų žmonių gyvenimas dar labiau suprastėjo, tad mūsų organizacijos veikla sunkmetyje tapo dar prasmingesnė.
Esame nevyriausybinė organizacija ir mūsų biudžetas – labai ribotas, todėl žemai nusilenkę nuoširdžiai prašome nebūti abejingais ir paremti finansiškai arba maisto produktais, tuo užtikrinant nepasiturinčiųjų maitinimą ir kitokią pagalbą.
Labai nudžiugintų ūkininkai, kurie galėtų prisidėti savo gėrybėmis: bulvėmis, morkomis, burokais, česnakai, svogūnais ir kitomis daržovėmis.

Mūsų rekvizitai:
Paramos gavėjo kodas: 290864530
Pavadinimas: Lietuvos agentūros SOS vaikai Panevėžio skyrius
Sąskaitos numeris: LT044010041200032221
„Auka“

🙏👉Panevėžio agentūra „SOS vaikai“ dėkoja visiems jau suteikusiems pagalbą:
Dovilei Šipelienei ir jos mamai Daliai Remeikaitei bei visam viešbučio „Romantic“ kolektyvui už vienkartines dėžutes; Panevėžio Rotary klubui „Arta“, atstovaujamam Ritai Tevainienei. Jie padovanojo net 20 litrų dezinfekcinio skysčio. Panevėžio tarybos narėms Indianai Grigienei, Jurgai Girdzijauskienei bei TS-LKD Panevėžio miesto bendruomenės nariams, kurie už suaukotus pinigus padovanojo maisto produktų bei vienkartinių indų. Taip pat dėkui Kristinai Zaurei, Ingai Sargautienei, Lidijai Tolišienei už padovanotas jų siūtas kaukes, Panevėžio Tarybos nariui Rimantui Narkūnui taip pat dėkui už apsaugines kaukes ir vienkartinius indus, Panevėžio rajono tarybos narei Modestai Petrauskaitei bei bendrijos „Panevėžio Šeimyna“ moterims Skaistei Puroklytei-Kanaporienei, Neringai Steišiūnienei, Ramintai Lukoševičienei už siūtas kaukes, dovanotas Panevėžio šeimos namams. Už apsaugos kaukes taip pat esame dėkingi ir Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmams. Už apsaugos priemones nuoširdžiai dėkojame Panevėžio miesto savivaldybei. Dėkojame Kristinai Jakšienei už neįkainojamą pagalbą ieškant paramos. Ir žinoma žemai lenkiamės dėkodami visiems savanoriams, kurie net ir tokiomis sąlygomis nepabūgo padėti kitiems.
Nuoširdžiai dėkojame visiems geriems žmonėms ir organizacijoms, kurios prisideda prie pagalbos šiuo sunkių visiems laikotarpių.

Nepalikime sunkiai gyvenančių likimo valiai❣️
Parašykite mums.
Dėkojame ❤️

👉 https://jp.lt/benamiu-ir-vargingai-gyvenanciu-panevezieciu-kasdienybe-irgi-pakeite-koronavirusas-maistas-dalinamas-issinesti-bet-nakvoja-visi-kartu/?fbclid=IwAR2d2R98EEVA95_WcsfMVoo6DWUfuk5GRp1Dj8XlR7lqX7QF7BP5JCUL1f8